Jaunumi novadā Jaunumi sportā
trenažieri pie Vējupes pludmales

Kā ziņojām iepriekš, Ādažos, Vējupes pludmalē, līdz 27. jūlijam iedzīvotājiem bija pieejams "Omnigym Latvia" āra trenažieru laukums, kas aprīkots ar 9 mūsdienīgiem āra trenažieriem visām galvenajām muskuļu grupām. Trešdien Sporta nodaļas vadītājs deputātus iepazīstinās ar aptaujas rezultātiem, kas iegūti pilotprojekta laikā. Tie ļaus deputātiem lemt, vai trenažierus Vējupes pludmalē izvietot pastāvīgi.

Lai iesaistītu sabiedrību pašvaldības lēmuma pieņemšanā, trenažieru izvietošanas laikā aicinājām iedzīvotājus būt aktīviem, izmēģināt trenažierus un sniegt atsauksmi pašvaldībai par šāda objekta aktualitāti arī ilgtermiņā. Pie trenažieriem bija izvietots kvadrātkods, ko bija iespējams noskenēt ar jebkuru viedierīci un sniegt atgriezenisko saiti, atbildot uz aptaujas jautājumiem. Noslēdzoties pilotprojekta periodam, pašvaldība izvērtēs iedzīvotāju atsaucību un izmantos šo informāciju, lai vērtētu turpmāko investīciju lietderību un iespēju izbūvēt šāda tipa āra trenažieru laukumu pašvaldības teritorijā.

Šis pilotprojekts īstenots sadarbībā ar SIA "Omnigym Latvia", lai veicinātu Ādažu novada iedzīvotāju nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm veselības uzlabošanas nolūkos.