Jaunumi izglītībā Jaunumi novadā
Bērni vingro brīvā dabā vasarā

Sapņu ķērāji, atslēgu krelles, kulinārijas māksla, triki, eksperimenti, pārgājieni, stafetes orientēšanās, peldēšana, vingrošana, komandu sporta spēles – šīs ir tikai dažas no nodarbēm, ar ko pašvaldības līdzfinansētajās nometnēs šovasar aizraujas nometņu dalībnieki.

No jūnija līdz augusta beigām mūsu novadā deklarētajiem bērniem ir iespēja pavadīt brīvo laiku 13 pašvaldības līdzfinansētās dienas nometnēs un 9 diennakts nometnēs. Dienas nometnēs bērnu vecums ir no 7-12 gadiem, bet diennakts nometnēs no 8-17 gadiem.

Nometņu organizatori piedāvā bērniem saturiski bagātas un interesantas nometnes, kurās bērniem ir daudz un dažādu aktivitāšu svaigā gaisā, šogad tiek organizētas arī tādas nometnes, kurās bērni visu dienu sarunājas angļu valodā, lai stiprinātu svešvalodas zināšanas.

Jūnijā un jūlijā nometnēs viesojās vairāki vieslektori. Par drošību uz ūdens bērniem stāstīja Rīgas pašvaldības policijas Glābšanas nodaļas vadītājs Jānis Skrims, bet par drošību saulē ar informatīvu lekciju uzstājās Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvji.

Nometnes organizatori – dažādas biedrības, biedrība “Attīstības parks”, “Wingspan”, “Meža feja”, “Vikando”, “Gara dziesma”, kā arī SIA “Green Corner” un IK “Māra-9”.

Foto ieskats jau aizvadītajās pašvaldības līdzfinansētajās nometnēs.

Foto – nometņu organizatori