Jaunumi novadā
rokas_alises-timermanes-bilde

Līdz 26. jūlijam pagarināts pieteikšanās termiņš konkursam bērnu un jauniešu vasaras  nometņu īstenošanai augustā!

Kā ziņots iepriekš, Ādažu novada pašvaldība, piesaistot valsts finansējumu, organizē bērnu un jauniešu vasaras nometņu konkursu. Lai paplašinātu bērnu un jauniešu brīvā laika vasarā pavadīšanas iespējas, aicinām novada biedrības un nodibinājumus, kā arī izglītības, kultūras un sporta iestādes un pašvaldības institūcijas piedalīties nometņu konkursā un organizēt vasaras nometnes.

Nometņu organizētājam dokumentus jāiesniedz e-pastā dome@adazi.lv līdz 26. jūlijam, plkst. 14.00, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu.

Konsultācijas par pieteikuma sagatavošanu sniedz Ādažu novada interešu izglītības koordinatore Alise Timermane, tālr. +371 29735803alise.timermane@adazi.lv