Jaunumi novadā
Rokas

Līdz 2. augustam pagarināts pieteikšanās termiņš konkursam bērnu un jauniešu vasaras  nometņu īstenošanai augustā!

Ādažu novada pašvaldība, piesaistot valsts finansējumu, organizē bērnu un jauniešu vasaras nometņu konkursu. Lai paplašinātu bērnu un jauniešu brīvā laika vasarā pavadīšanas iespējas, aicinām Ādažu novada izglītības, kultūras un sporta iestādes, pašvaldības institūcijas un biedrības un nodibinājumus piedalīties nometņu konkursā un organizēt vasaras nometnes.

Organizētājs dokumentus iesniedz e-pastā dome@adazi.lv līdz 2021.gada 2. augustam, plkst. 14.00, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu.

Konsultācijas par pieteikuma sagatavošanu sniedz:

Alise Timermane

Interešu izglītības koordinatore (jautājumi par Licencēm interešu un Atļaujām neformālajā izglītībā, pedagogu profesionālās pilnveides programmu saskaņošana, interešu pulciņi, vasaras nometnes, Dziesmu un deju svētki)
alise.timermane [at] adazunovads.lv