Jaunumi novadā

(Papildināts) Pieteikšanās noslēgusies, vietu skaits pilns!

No 21.jūlija plkst.18.00 aicinām vecākus pieteikt 9 līdz 13 gadus vecus bērnus nometnei “Kino piedzīvojums”, kas norisināsies Ādažos no 2. līdz 6. augustam. Pieteikšanās – elektroniski zemāk pie nometnes apraksta, spiežot pogu “PIETEIKTIES”  (būs aktīva no 21.jūlija plkst.18.00) un aizpildot kontaktformā nepieciešamo informāciju.

Vecuma

posms

Norises laiks Darbnīcas nosaukums Apraksts Darbnīcas norises vieta un vadītājs
9 – 13 gadi

02.-06.08.

Atvērta tipa nometne

PIETEIKTIES

“Kino piedzīvojums”

Saliedēšanās pasākumi, apvienojot velo sportu un kinematogrāfu. Ievads kino teorijā, ievads par visiem filmas sagatavošanas posmiem, lai rastu priekštatu par zināšanām, kuras nepieciešamas veidojot filmu un par kurām pusaudži gūs ieskatu nometnes laikā. Prasmju apgūšana par filmu žanriem,  scenārija veidošanu, režisora darbu ar aktieriem,  operatora darbu, filmu montāžu. Jaunieši apgūs veidus, kā pareizi nodot informāciju un veidot video saturu, lai video gūtu vēlamo atsaucību. Scenārija rakstīšana.

Piešķirtais finansējums 1520 EUR (dalībnieku skaits 16 )

Dienas nometne – Ādažu sākumskola,  Attekas iela 16, Ādaži, Ādažu novads

Nometnes vadītājs – Valērijs Cīrulis

Kā ziņots iepriekš, Ādažu  novada pašvaldība bija izsludinājusi bērnu un jauniešu nometņu konkursu, kurā nometņu organizētāji varēja pretendēt uz valsts piešķirto finansējumu. Konkursā bija iespēja piedalīties biedrībām un nodibinājumiem, kā arī novada izglītības, kultūras un sporta iestādēm, pašvaldības institūcijām, lai organizētu aizraujošas un interesantas nometnes Ādažu novada pašvaldības teritorijā deklarētiem bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 18 gadiem. Konkursam tika iesniegti trīs pieteikumi, no kuriem atbalstīja divus nometņu pieteikumus.