Jaunumi pašvaldībā
personīgā informācija, nesniegt informāciju, brīdinājums

Ādažu novada pašvaldība informē, ka tā neveic aptaujas par iedzīvotāju finansiālo stāvokli, tāpēc aicinām vērsties pašvaldības vai Valsts policijā, ja kāds šādus datus no Jums pieprasa.

Pašvaldība šonedēļ saņēma iedzīvotājas vēstuli, kurā tika norādīts, ka kāda persona Ādažu novada pašvaldības un Eiropas Savienības vārdā veic aptauju par iedzīvotāju finanšu un mantisko stāvokli, uzdodot jautājumus par ienākumiem, kredītsaistībām, ikmēneša ienākumiem un izdevumiem, sadzīves tehniku, ceļojumiem un citus. Informējam, ka Ādažu novada pašvaldība neveic šādas aptaujas un nav pilnvarojusi ne savus darbiniekus, ne ārpakalpojumu sniedzējus aptauju veikšanai.

Aicinām iedzīvotājus nekādā gadījumā nesniegt informāciju par saviem ienākumiem vai mantisko stāvokli, bet šādās situācijās nekavējoties informēt pašvaldības policiju (pa tālruņiem 67997005 vai 27762020) vai rakstot rakstisku iesniegumu Valsts policijai, lai noskaidrotu personas rīcības motīvus un nepieļautu turpmākas aizdomīgas darbības.

Vienlaikus informējam, ka gadījumos, kad pašvaldības darbinieks pilda darba pienākumus saskarsmē ar iedzīvotājiem, viņam ir jābūt klāt darba apliecībai, ko jāuzrāda pēc pieprasījuma.