Jaunumi novadā
Bērnudārzs

Carnikavas pagasta pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Piejūra” Siguļos aicina bērnu vecākus pieteikt savus bērnus rindā uz pašvaldības bērnudārzu. “Piejūra” atrodas gleznainā un klusā meža ielokā, vien 6 kilometrus no Ādažu, Carnikavas un Kadagas ciemu centriem. Bērnudārzā atbilstoši 24.02.2021. saistošajiem noteikumiem Nr. SN/2021/6 “Kārtībai, kādā Carnikavas novada pašvaldība īsteno pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkciju” tiek uzņemti Carnikavas un arī Ādažu administratīvajā teritorijā deklarētie bērni no 1,6 līdz 7 gadu vecumam.

2021.gadā renovētās telpās izveidotas komfortablas grupu telpas, plaša 250m2 sporta zāle, mūzikas telpa, Sajūtu telpa, Smilšu telpa, atbalsta personāla (logopēds, psihologs, speciālais pedagogs) kabineti un āra rotaļu laukums. Pirmsskolā līdz 1. septembrim pakāpeniski tiks atvērtas 11 bērnu grupas, uzņemot 210 mazos carnikaviešus un ādažniekus no 1,6 līdz septiņu gadu vecumam un nodrošinās darbu 49 profesionāliem darbiniekiem. Bērnu skaits grupās – no 18 līdz 20 bērniem.

Pieteikt Carnikavas un Ādažu administratīvajā teritorijā deklarētu bērnu rindā uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi Carnikavā var elektroniski portālā e-pakalpojumi.lv, izvēloties kategoriju “Carnikavas novads” vai klātienē Carnikavas Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Stacijas ielā 5, Carnikavā. Jautājumu gadījumā zvanīt PII “Piejūra”, tālr. +371 29389606.

Atgādinām – lai arī Ādažu un Carnikavas novadi no 1. jūlija ir apvienoti, e-pakalpojumi.lv joprojām spēkā iepriekšējā sistēma, tāpēc pieteikt Ādažu administratīvajā teritorijā deklarētu bērnu rindā uz Ādažu pagasta pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi elektroniski portālā var, izvēloties sistēmā “Ādažu novada pašvaldība” vai klātienē Ādažu pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Gaujas ielā 33A, Ādažos, savukārt pieteikt Carnikavas administratīvajā teritorijā deklarētu bērnu rindā uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm Carnikavas pagastā elektroniski portālā var, izvēloties sistēmā “Carnikavas novada pašvaldība” vai klātienē Carnikavas Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Stacijas ielā 5, Carnikavā.
Vēršam uzmanību, ka līdz brīdim, kad bērns tiek iekļauts uzņemamo bērnu sarakstā, vecākam ir neierobežotas tiesības portālā pieteikumā precizēt informāciju par bērnudārzu un vēlamo mācību uzsākšanas laiku, kā arī savu kontaktinformāciju, savukārt bērna likumiskajam pārstāvim, kas nav bērna vecāks – tikai Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā.