Jaunumi novadā

Palielinoties vietu skaitam pašvaldības bērnudārzos un iespējai iedzīvotājiem izvēlēties bērniem vienu no trim bērnudārziem, šajā pavasarī ir radusies vajadzība dažiem bērniem mainīt esošo bērnudārzu uz citu. Bērnudārza maiņa ļoti aktuāla ir tām ģimenēm, kurām bērni jāved uz dažādiem Ādažu novada  pašvaldības bērnudārziem. Tas iedzīvotājiem ir apgrūtinoši  laika ziņā un arī videi nedraudzīgi, jo vairums ģimeņu pārvietojas ar privāto automašīnu.

Šīs situācijas risināšanai piedāvājam izmantot pašvaldības tīmekļvietnes www.adazi.lv sludinājumu portālu, sadaļu “Bērnudārza maiņa”. Iedzīvotājiem būs iespēja ievietot sludinājumu kategorijā BĒRNUDĀRZA MAIŅA, informējot par nepieciešamību mainīt vietu esošajā bērnudārzā uz vietu citā bērnudārzā.

Atgādinām, ka atbilstoši Ādažu novada domes 25.07.2017. saistošo noteikumu Nr.24/2017 “Par pirmsskolas vecuma bērnu reģistrāciju un uzņemšanu Ādažu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs” 32.punktam “iestādes maiņa ir pieļaujama, ja bērns ir uzņemts iestādē un vecāki savstarpēji vienojas par maiņu (izņemot NBS karavīru bērniem).” Abu bērnu vecāki iesniedz iesniegumus par iestāžu maiņu abu iestāžu vadītājiem, kuri ar rīkojumu vienu bērnu atskaita un otru bērnu uzņem iestādē. Vienas darba dienas laikā tiek veiktas attiecīgās izmaiņas Valsts izglītības informācijas sistēmas datubāzē.

Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt Izglītības darba un jaunatnes lietu speciālistei Inārai Briedei, tālr. +371 67895700