Ādažu novada dome 23.11.2017. Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA) iesniedza projekta “Ādažu pirmsskolas izglītības iestādes energoefektivitātes paaugstināšana” iesniegumu, lai saņemtu Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstu Ādažu pirmsskolas izglītības iestādes energoefektivitātes paaugstināšanai, veicot investīcijas energoefektivitātes pasākumos atbilstoši Ādažu novada ilgstpējīgas attīstības stratēģijas un Ādažu attīstības programmas noteiktajiem mērķiem un prioritātēm. Projekta īstenošanai darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldības ēkās” ietvaros Ādažu novadam pieejams ERAF finansējums 451 000 EUR apmērā.

Izvērtējot projekta iesniegumu, CFLA 07.02.2018. pieņēma lēmumu “Par projekta iesnieguma Nr. 4.2.2.0/17/I/068 apstiprināšanu ar nosacījumu (otrās atlases kārtas ietvaros)”, kas paredz, ka domei līdz 26.03.2018. jāiesniedz precizēts projekta iesniegums.