milj solu rezult

Divus mēnešus 43 Latvijas pašvaldībās norisinājās Sabiedrības integrācijas fonda rīkotais staigāšanas izaicinājums “Miljoni soļu Latvijai!”. Gandrīz 20 000 Latvijas iedzīvotāju kopīgiem spēkiem nostaigājuši teju 6 miljardus soļu jeb vairāk nekā 4 miljonus kilometru.

Nostaigāto soļu skaits – 3. labākais Rīgas reģionā!

Pēc kopējo nostaigāto soļu skaita Rīgas plānošanas reģiona* līdere ir Rīgas valstspilsētas pašvaldība (462 347 933 soļi), kam seko Siguldas novada pašvaldība (149 363 701 soļi), Ādažu novada pašvaldība (144 939 014 soļi), Mārupes novada pašvaldība (138 557 601 soļi) un Ķekavas novada pašvaldība (136 635 216 soļi).

Esam viena no lielākajām komandām

Vērtējot komandas pēc dalībnieku skaita, viskuplākā pārstāvniecība Rīgas plānošanas reģionā bijusi Rīgas valstspilsētas pašvaldība (1761 dalībnieki), kam seko Ādažu novada pašvaldība (512 dalībnieki), Ķekavas novada pašvaldība (486 dalībnieki), Siguldas novada pašvaldība (478 dalībnieki) un Mārupes novada pašvaldība (458 dalībnieki).

Paldies ikvienam novadniekam, kas bija aktīvs un atsaucās, reģistrējot savus soļus aplikācijā!

Viens no šīs iniciatīvas galvenajiem mērķiem bija ne tikai motivēt Latvijas iedzīvotājus veselīga dzīvesveida atbalstīšanā, bet arī veidot ikviena iedzīvotāja piederības un kopienas sajūtu savai pašvaldībai.

Izaicinājums “Miljoni soļu Latvijai” norisinājās no 2023. gada 23. decembra līdz 2024. gada 29. februārim. Fiksējot katras pašvaldības iedzīvotāju noietos soļus, par kustīgāko pašvaldību atzīta Varakļānu novada pašvaldība.

*Reģiona teritorijā ietilpst valsts nozīmes pilsētas Rīga un Jūrmala, kā arī 7 novadi – Ādažu, Mārupes, Ķekavas, Olaines, Salaspils, Ropažu un Siguldas.