Jaunumi sportā

Ar ceturto, izšķirošo, posmu aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. un 27.martā, sporta centra “Kleisti” slēgtajā manēžā noslēdzās Latvijas ziemas čempionāts jāšanas sporta disciplīnā konkūrā. Mūsu novada sportiste Roberta Birzule kļuva uzvarētāju savā vecuma grupā.

Birzule ar zirgu Inga četros posmos savā vecuma grupā (bērni līdz 14 gadu vecumam) kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu. Tāpat šo sacensību ietvaros viņa startēja atvērtajā maršrutā uz 100cm augstiem šķēršļiem, startējot vienā grupā ar pieaugušajiem. Arī šajā maršrutā viņa izcīnīja godalgoto 1.vietu.

“Esmu ļoti priecīga par izcīnīto rezultātu. Tas dod stimulu turpināt trenēties un iet tālāk uz izvirzītajiem mērķiem. Paldies maniem vecākiem un trenerei Mairai Lejai,” norāda jaunā sportiste Roberta Birzule.