Jaunumi novadā
Advokatūras dienu ietvaros 15. martā iespēja bez maksas Ādažos saņemt advokātes konsultācijas

28. februārī   senioru biedrība “Paeglis” nosvinēja 10 gadu jubileju. Senioru biedrību apaļajā jubilejā sumināja arī Ādažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājas vietniece pašvaldību funkciju jautājumos Genovefa Kozlovska.

Laiks skrien vēja spārniem, bet dzīves spars nav mazinājies. Kā norāda senioru biedrības “Paeglis” valde, kopš biedrība ir nodibināta, aktīvo senioru skaits ir audzis. Šobrīd biedrībā darbojas  50 seniori.  Biedrību dibināja 17 dzīvespriecīgi un darbīgi seniori , kuri kopā ar ciema iedzīvotājiem uzsāka aktīvi piedalīties Kalngales ciema aktivitātēs – talkās, kultūras un sporta  pasākumos. Viņi ir aktīvi ceļotāji un dejotāji, kas pulcē ap sevi arī visus piejūras seniorus kopējā piejūras senioru festivālā “Pie jūras dzīve mana.”

Novēlam neizsīkstošu veselību, dzīves sparu un arī turpmāk pulcēt ap sevi tikpat aktīvus un radošus seniorus! Biedrībai var pievienoties esošajai senioru biedrībai katra mēneša otrajā un pēdējā otrdienā BLPC “Kadiķis” telpās no  plkst. 10.00.  Piebiedrojies!

Foto: Ineta Freimane