Militāras mācības
spridzina ziemaa

Ņemot vērā Nacionālo bruņoto spēku un Ādažu novada ilggadējo sadarbību, organizējot praktiskās ledus spridzināšanas nodarbības, 30.janvārī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 mācībām izmantos Ādažu pašvaldībai piederošā teritorijā smilšu ieguves vietu „Asni” praktiskās ledus spridzināšanas nodarbības realizēšanai.

Nacionālo bruņoto spēku Mācību vadības pavēlniecība organizēs Spridzinātāja kursu, kura ietvaros karavīriem tiek plānota praktiskā ledus spridzināšanas nodarbība. Aizsardzības ministrijas valdījumā esošajā teritorijā Ādažu novadā un tā tuvumā nav ūdenstilpnes, kurā realizēt praktisko ledus spridzināšanas nodarbību.

NBS karavīri nodrošinās drošības prasības nodarbības vietā un tai pieguļošajā teritorijā, kā arī sakārtos nodarbības vietu beidzot spridzināšanas darbus.