Jaunumi sportā
skrējēja attēls

No šodienas, 10. decembra, stājas spēkā jauni saistošie noteikumi “Par subsīdijām sportam Ādažu novada pašvaldībā”.

Ādažu novada sportistiem un sporta organizācijām ir iespēja pretendēt uz pašvaldības subsīdijām:

• dalībai sporta sacensībās un treniņnometnēs,
  • sporta sacensību organizēšanai,
  • sporta organizāciju darbības nodrošināšanai.

Pieteikumus par subsīdijas saņemšanu sporta organizācijas darbības nodrošināšanai lūdzam iesniegt līdz 10.01.2022.(ieskaitot), iesūtot elektroniski parakstītus dokumentus e-pastā dome@adazi.lv, vai iesniedzot dokumentus klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā  Ādažos, Gaujas ielā 33A vai Carnikavā, Stacijas ielā 5.

Pieteikumus dalībai sporta sacensībās vai sporta sacensību organizēšanai var iesniegt ne vēlāk kā 2 mēnešus pirms sacensībām.

Pieteikumu veidlapas un pilnu saistošo noteikumu versiju iespējams atrast sadaļā Pašvaldības atbalsts sportam.

Foto Unsplash