Jaunumi novadā
Strauji ceļoties ūdens līmenim Gaujā, applūdusi Nūrnieku iela un Strautkalnu ceļš; veikta iedzīvotāju evakuācija

Naktī strauji turpinot celties ūdens līmenim, vietām applūdusi Nūrnieku iela, un šī iemesla dēļ uzsākta daļēja iedzīvotāju evakuācija. Evakuēti astoņi cilvēki, šobrīd tiek lemts par nepieciešamās palīdzības sniegšanu iedzīvotājiem. Ādažu novada pašvaldības policija informē, ka  daļēji applūdis arī Strautkalnu ceļš, kas tiek atbrīvots no ledus sanesuma. Autovadītājus lūdzam izmantot citus ceļus!

Latvijas Valsts ceļi plūdu dēļ slēguši autoceļa Baltezers – Āņi – Lapmeži (V50) posmu no krustojuma ar Kanāla ielu līdz krustojumam ar autoceļu Garklane – Ošlauki (V49) (0.00.-3.30. km). Apbraukšana ir iespējama pa Tallinas šoseju (A1), Vidzemes šoseju (A2) un neapplūdušo autoceļa V50 posmu. Par izskalojumiem un applūdušiem ceļu posmiem LVC aicina ziņot, zvanot uz diennakts informatīvo tālruni +371 80005555.

Par 35 centimetriem cēlies ūdens līmenis Carnikavā, sasniedzot 1.25 metrus. Pašvaldības policija turpina uzraudzīt situācijas attīstību. Iedzīvotājus apdraudējuma gadījumā aicinām zvanīt VUGD (112) vai pašvaldības policijai (+371 67997005, +371 27762020).