Jaunumi izglītībā
foto

Pirmdien, 4.jūlijā, tika veikta otrā uzņemšana* uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm (PII) jaunajam mācību gadam. Vakar Izglītības un jaunatnes nodaļas darbinieki, pēc kāda vecāka lūguma pārbaudot, kāpēc bērns nav uzaicināts uz PII, konstatēja, ka pirmskolas rindas datubāzē Ādažu pilsētā deklarēto bērnu adreses netiek atpazītas kā novada adreses un šiem bērniem parādās statuss, ka viņi nav deklarēti novadā. Līdz ar to 4.jūlijā sagatavotie PII uzņemšanas saraksti ir nekorekti, tiks anulēti un sagatavoti no jauna.

Kā skaidro pirmsskolas rindas sistēmas uzturētājs SIA “ZZ Dats”, “Ādažu pilsētas statusa apstiprināšana ar 1. jūliju radījusi sekas pirmsskolas izglītības iestāžu rindu programmatūrā. Tuvākajās dienās tiks sagatavoti nepieciešamie papildinājumi.”

Lai nodrošinātu korektu uzņemšanas procesu, 4.jūlija uzņemšanas saraksti tiks anulēti un uzaicinātajiem tiks atgriezts statuss “Jauns”.

Tiklīdz sistēmas uzturētājs veiks nepieciešamos papildinājumus Pirmsskolu rindu lietojumprogrammā, uzņemšanas saraksti tiks sagatavoti no jauna. Vienlaikus lūdzam ņemt vērā, ka jaunajos uzņemšanas sarakstos paredzamas izmaiņas, tostarp pastāv iespēja, ka bērns, kurš 4.jūlijā saņēma uzaicinājumu, jaunajos uzņemšanas sarakstos var netikt atlasīts.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības tīmekļvietnē un “Facebook” lapā.

* pirmā uzņemšana tika veikta šī gada 10.jūnijā