Jaunumi novadā

Vasara bieži vien ir atpūtas laiks. Bet vasara ir arī lielisks laiks, lai sāktu jaunus profesionālos izaicinājumus! Tāpēc aicinām novadniekus un tuvo novadu iedzīvotājus – nāciet strādāt Ādažu novadā!

Vakanču sadaļā publicētas aktuālās vakances šobrīd: Sabiedrisko attiecību speciālists, pedagogi Ādažu vidusskolā, pirmsskolas pedagogi pašvaldības bērnudārzos “Mežavēji”, “Riekstiņš”, “Strautiņš” un Ādažu vidusskolas bērnudārzā, logopēds bērnudārzā “Riekstiņš”, speciālo pedagogu bērnudārzā “Strautiņš” un Ādažu vidusskolā, izglītības psihologu bērnudārzā “Mežavēji”, labiekārtošanas darbu speciālistu Ādažu vidusskolā, sporta skolotāju – peldēšanas treneri bērnudārzā “Mežavēji”, apkopēju Ādažu vidusskolā un bērnudārzā “Riekstiņš”.

Plašāk par vakancēm – Ādažu un Carnikavas apvienotā novada pašvaldības tīmekļvietnē adazi.lv, sadaļā VAKANCES.

Ar citām vakancēm novada uzņēmumos aicinām iepazīties sludinājumu sadaļā, kategorija DARBS.