Jaunumi izglītībā

Ādažu novada Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde “Mežavēji”  aicina darbā pirmsskolas izglītības speciālo pedagogu uz nenoteiktu laiku*.

Prasības pretendentam:

  • iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un speciālā pedagoga vai speciālās izglītības skolotāja kvalifikācija, atbilstoši MK noteikumiem Nr. 569;
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi darbā ar izglītojamiem, to vecākiem un kolēģiem;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības;
  • komunikācijas prasmes, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci.
  • nepieciešams derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Galvenie pienākumi:

  • īstenot vispārējo pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti.
  • veicināt katra izglītojamā individuālo dotumu attīstību;
  • analizēt mācību un audzināšanas darbu;
  • piedalīties vecāku sapulcēs, atbalsta komandas un pedagoģiskās padomes sēdēs;
  • palīdzēt izglītojamajiem (mācīšanās prasmju apgūšanā; pašapkalpošanās iemaņu veidošanā);
  • regulāri pilnveidot savu izglītību un profesionālo kvalifikāciju.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • iepriekšēja pieredze.

Piedāvājam:

  • darba laiks 30h/nedēļā;
  • atbildīgu, interesantu, dinamisku un radošu darbu;
  • sociālās garantijas;
  • elastīgu motivācijas sistēmu;
  • bruto algu – EUR 1000,00
  • profesiju klasifikatora kods 2352 03

Pretendentam jāiesniedz:

  • CV un motivācijas vēstule.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: piimezaveji@adazi.lv vai pa pastu: Ādažu novada pašvaldība, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu pag., Ādažu novads LV-2164 līdz 2021.gada 30.decembrim. Plašāka informācija pa tālruni +371 67511520, +371 67511522.

Ar citām vakancēm pašvaldībā aicinām iepazīties sadaļā Pašvaldība/Vakances.