Jaunumi izglītībā

Ādažu novada Carnikavas pirmsskolas izglītības iestāde “Riekstiņš” aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju uz nenoteiktu laiku.

Amata mērķis: plānot, organizēt un vadīt pirmsskolas izglītības satura apguvi.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība pedagoģijā ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs;
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi darbā ar izglītojamiem, to vecākiem un kolēģiem;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības;
  • komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci.

Galvenie pienākumi:

  • īstenot pirmsskolas izglītības programmas;
  • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar pirmsskolas izglītības iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem;
  • organizēt mācību darbu bērnu fizisko, intelektuālo spēju attīstīšanai un sabiedrisko attiecību veicināšanai;
  • organizēt svētkus, pasākumus, jautros brīžus iestādē;
  • pilnveidot savu profesionālo kvalifikāciju;
  • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem un reizi pusgadā sniegt atskaiti par paveikto.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • iepriekšēja pieredze.

Piedāvājam:

  • atbildīgu, interesantu un radošu darbu;
  • sociālās garantijas;
  • transporta un ēdināšanas daļēju apmaksu;
  • veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika;
  • bruto algu – EUR 1218,00, profesijas klasifikatora kods: 2342 02;
  • darba laiks 36 stundas nedēļā (33 kontaktstundas /3 stundas plānošana un gatavošanās);

Pretendentam jāiesniedz: CV un motivācijas vēstule. CV un motivācijas vēstuli sūtīt iestādes vadītājai Sanitai Kronbergai uz e-pastu: sanita.kronberga@adazi.lv

Pieteikumus lūdzam iesniegt līdz 2023.gada 31.martam.

Plašāka informācija pa tālruni +371 22314323.