Vakances

Ādažu novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļa aicina darbā tehnisko projektu vadītāju, kā arī vecāko ekspertu projektu vadībā. Pieteikšanās abām vakancēm līdz 25. aprīlim, nosūtot pieteikuma vēstuli un CV uz e-pastu vakance@adazi.lv, vai pa pastu – Ādažu novada pašvaldības dome, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164. Uzziņas pa tālruni 6799646.

TEHNISKAIS PROJEKTU VADĪTĀJS

Prasības pretendentiem:

• augstākā izglītība (2.līmeņa profesionālā izglītība vai maģistra grāds) būvniecības jomā, kas papildināta ar tehniskajam projektu vadītājam nepieciešamajām zināšanām;
  • spēja vadīt būvprojektus un būvdarbu izpildes procesu,
  • izpratne par publiskajiem iepirkumiem;
  • teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
  • spēja pastāvīgi plānot savu darbu un ievērot termiņus, augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • lieliskas saskarsmes prasmes, prezentācijas iemaņas, spēja strādāt komandā un pozitīva attieksme, spēja saglabāt konfidencialitāti un toleranci;

Galvenie pienākumi:

• veikt investīciju projektu tehnisko vadību;
  • sagatavot tehniskās specifikācijas un darba uzdevumus, lai uzsāktu projektēšanas, būvniecības un būvuzraudzības darbus;
  • pārbaudīt iesniegto tehnisko projektu un būvniecības tāmju aprēķinu pareizību, objektivitāti un ticamību;
  • piedalīties projektu būvsapulcēs, sekot līdzi un uzraudzīt būvniecības procesa norisi būvlaukumā un ar to saistītas dokumentācijas atbilstību normatīvos aktos noteiktajām prasībām un domes interesēm;
  • sagatavot un ziņot domes komitejām un domei nodaļas atbildībā esošu informāciju lēmumu pieņemšanai;
  • pēc domes lēmuma vai vadības rīkojuma piedalīties pašvaldības izveidotu komisiju un darba grupu darbā.

Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze līdzīgā darbā projektu tehniskā vadībā un pieredze valsts vai pašvaldību pārvaldē.

Piedāvājam:

• pilnas slodzes atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • bruto algu EUR 1760,00 (profesijas kods 2422 01).

Pretendentam jāiesniedz CV un motivācijas vēstule, kā arī  izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 2023.gada 25.aprīlim (ieskaitot) uz e-pastu vakance@adazi.lv, vai pa pastu – Ādažu novada pašvaldības dome, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164. Uzziņas pa tālruni 67996461.

VECĀKAIS EKSPERTS (PROJEKTU VADĪBĀ)

Prasības pretendentiem:

• augstākā izglītība (2.līmeņa profesionālā izglītība vai maģistra grāds), kas papildināta ar projektu vadītājam nepieciešamajām zināšanām;
  • teicamas latviešu valodas un vēlams labas angļu valodas zināšanas;
  • pieredze ES struktūrfondu projektu sagatavošanā un īstenošanā pašvaldības vai valsts iestādē;
  • prasme sagatavot un uzraudzīt projektu naudas plūsmas;
  • vēlama pieredze plānošanas dokumentu izstrādē;
  • izpratne par publiskajiem iepirkumiem, kā arī finanšu un grāmatvedības jautājumiem;
  • teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmām;

Galvenie pienākumi:

• nodrošināt ārējā finansējuma piesaisti pašvaldības attīstības projektiem.
  • izstrādāt ES un citu finanšu instrumentu investīciju un sabiedrisko projektu pieteikumus.
  • organizēt, koordinēt un uzraudzīt ES un citu finanšu instrumentu projektu īstenošanu.
  • piedalīties pašvaldības attīstības plānošanā, tajā skaitā attīstības plānošanas dokumentu izstrādē un aktualizācijā.

Piedāvājam:

• pilnas slodzes atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • bruto algu EUR 1705,00 (profesijas kods 2422 09).

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu: 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. 2) Personas datu apstrādes pārzinis ir Ādažu novada pašvaldība, kontaktinformācija: Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164. tālr. 67997350, e-pasts dome@adazi.lv.