Vakances

Ādažu novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz vakanto Ādažu novada pašvaldības policijas inspektora amatu. Kļūsti par kārtības un drošības pamatu novadā!

Tavā pārziņā būs dokumentu aprites plānošana, dokumentu plūsmas organizēšana un izpildes kontrole, saņemto iesniegumu, sūdzību un priekšlikumu izskatīšana, kā arī sabiedriskās drošības un kārtības izpildes procesu nodrošināšana Ādažu pagasta administratīvajā teritorijā.

Nodrošināsim mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus, piedāvājot darba vietu Ādažos un Carnikavā, stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību un sociālās garantijas.

Pieteikuma vēstuli, dzīves gaitas un profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt līdz 4.februārim. Plašāka informācija par vakanci un pieteikšanos, kā arī atklātā konkursa nolikums aplūkojams zemāk.