Jaunumi sportā
Toms Melderis finišā, Foto: Jana Leite
Toms Melderis. Foto: Jana Leite

Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi Laura Ozola un Toms Melderis kļuvuši par Latvijas čempioniem U-18 vecuma grupā, bet Roberts Arnicāns izcīnīja sudraba medaļu U-20 grupā.

400 metru barjeroto distanci Toms Melderis veica 54.91 sekundē, sasniedzot personisko rekordu un apsteidzot tuvāko sekotāju par 0.6 sekundēm.

Laura Ozola
Laura Ozola

Savukārt Laura Ozola bija pārliecinoši labākā 2000 metru kavēkļu skrējienā, sasniedzot finišu pēc 7 minūtēm un 14.96 sekundēm (7:14.96).

Jau iepriekš gan Melderis, gan Ozola bija sasnieguši normatīvus dalībai Eiropas U-18 čempionātā, kas no 18. līdz 21. jūlijam norisināsies Slovākijas pilsētā Banska Bistricā.

Uz goda pjedestāla kāpa arī orientierists Roberts Arnicāns, kurš U-20 grupā 3000 metru skrējienā sasniedzu jaunu personisko rekordu (9:27.60), izcīnot sudraba medaļu.

Elīna Kronberga izcīnīja 9.vietu 100 metru barjerskrējienā, 18.vietu 100 metru distancē, bet 200 metru skrējienā ierindojās 26. vietā Šajā pašā distancē Elza Jākobsone ieņēma 28.vietā.

800 metru distancē U-18 vecuma grupā orientierists Kristofers Kančs bija ātrākais savā skrējienā,  bet summā ierindojās 13.vietā (2:12.66).