Uzņēmējdarbības jaunumi

Līdz 20.jūnijam aicinām topošos uzņēmējus iesniegt pieteikumus Jauno uzņēmēju konkursam!

Konkursa rīkotājs ir Ādažu novada pašvaldība, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads.

Pieteikumu konkursā var iesniegt fiziska persona, kas plāno uzsākt komercdarbību Ādažu novadā un kurai uzvaras gadījumā būs jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam vai komersantam.  Ar konkursa nolikumu  aicinām iepazīties sadaļā Aktualitātes / Sabiedrības līdzdalība / Konkursi.” Turpat atrodama arī pieteikuma veidlapa, kā arī pieteikuma pielikumu un atskaišu formas.

Arī šogad šim mērķim paredzētā pašvaldības līdzfinansējuma kopējais apmērs ir 4000 EUR. Viena projekta īstenošanai maksimālā piešķiramā līdzfinansējuma apmērs ir 2000 EUR. Līdzfinansējums netiek diferencēts atkarībā no konkursā iegūtās vietas – visiem konkursa dalībniekiem ir vienādas iespējas saņemt maksimālo līdzfinansējuma summu 2000 EUR apmērā. Projekts jāīsteno 12 mēnešu laikā pēc Līguma noslēgšanas.

Līdzfinansējumu drīkst izmantot šādu izdevumu apmaksai:

• preces izstrādei;
  • pirmreizējai telpu iekārtošanai un inventāra iegādei (telpu remontam, ja ir noslēgts telpu nomas līgums uz laiku, ne īsāku par 3 gadiem);
  • mārketinga aktivitātēm
  • specifiskas tehnikas vai iekārtas iegādei (t.sk. transportēšanai, uzstādīšanai, darbinieku apmācībai);
  • izejmateriālu iegādei komercdarbības uzsākšanai vai ražošanai;
  • tīmekļvietnes izstrādei, ar nosacījumu, ka tā pamatā vērsta uz Latvijas iekšējo tirgu;
  • licenču iegādei;
  • specifiska rakstura datorprogrammu iegādei;
  • specifiska rakstura darbaspēka apmācībai;
  • informatīvo materiālu iespiešanai un izplatīšanai;
  • preču zīmes reģistrācijai;
  • patentu reģistrācijai Latvijas Republikas Patentu valdē;
  • citām pamatotām vajadzībām (pirms tam saņemot par to Komisijas lēmumu).

Pieteikumus var iesniegt līdz 2023.gada 20.jūnijam, plkst.23.59.

Projekta pieteikumu iesniedz elektroniski parakstītu ar drošu e-parakstu, izmantojot e-pasta adresi vai portālu Latvija.lv, projekta pieteikumu nosūtot uz e-pastu dome@adazi.lv, e-pasta tēmas nosaukumā norādot „Pieteikums Ādažu novada jauno uzņēmēju konkursam 2023”.

Neskaidros jautājumus par konkursu var noskaidrot rakstot konkursa koordinatorei un sūtot jautājumus uz e-pastu laura.bite@adazi.lv. Atbildes tiks publicētas arī tīmekļvietnes tīmekļvietnē www.adazunovads.lv sadaļā Aktualitātes / Sabiedrības līdzdalība / Konkursi.”