es1000

Šonedēļ tīkls "Veidojot Eiropu kopā ar vietējām pašvaldībām" (BELC) ir uzņēmis tūkstošo dalībnieku. Ar dalībniekiem katrā Eiropas valstī, tostarp Latvijā ar sešpadsmit partnerpašvaldībām, šis Eiropas mēroga vietējo pašvaldību deputātu tīkls veido līdz šim nebijušu Eiropas Komisijas un pašvaldību savienību. BELC tiek īstenots ciešā sadarbībā ar Eiropas Parlamentu, Eiropas Reģionālo un vietējo pašvaldību deputātu tīklu.

Dalībniekiem, kas vēlas brīvprātīgi iesaistīties, ir dota iespēja Eiropas Komisijai sniegt konkrētus jautājumus par to, kas skar attiecīgo pašvaldību, piemēram, jauno lauksaimnieku finansēšana, lauku apvidu depopulācija, viedo pilsētu veidošana, ēku energoefektivitāte u. c.

BELC padomes dalībniekiem tiek nodrošināta priviliģēta piekļuve oficiālajiem ES saziņas avotiem dzimtajā valodā, piedāvāti klātienes semināri, piekļuve ES mēroga tiešsaistes platformai Futurium, kā arī iespēja apmeklēt Eiropas Komisiju Briselē un iesaistīties diskusijās ar ES amatpersonām, kas pārstāv attiecīgo jautājumu nozares.

Projekta ietvaros, katrā dalībvalstī darbojas arī vietēja atbalsta komanda, ko veido komunikācijas vadītāji un koordinatori, lai sniegtu papildu atbalstu dalībniekiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas, iesakām apmeklēt tīmekļa vietni un iesniegt pieteikumu šeit

wwwes1000