Jaunumi novadā Iedzīvotāju aptauja
pildspalvas

Ādažu novada pašvaldības dome aicina Ādažu novada pašvaldības iedzīvotājus izteikt viedokli par azartspēļu organizēšanu pašvaldības teritorijā. Aptaujā aicināts piedalīties ikviens Ādažu novada iedzīvotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir deklarēts novadā, vai tam novadā pieder nekustamais īpašums. Aptauja par Ādažu novada pašvaldības iedzīvotāju attieksmi pret azartspēļu organizēšanu pašvaldības teritorijā notiek no 2021.gada 18.oktobra līdz 2021.gada 16.novembrim.

Aptaujā var piedalīties tikai vienu reizi, aizpildot anketu elektroniski vai, izgriežot un aizpildot aptaujas anketu no izdevuma “Ādažu Vēstis”.

Piedaloties aptaujā, Jūs piekrītat, ka Jūsu personas datus apstrādās pārzinis – Ādažu  novada pašvaldība, (reģistrācijas Nr.90000048472, juridiskā adrese – Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164) nolūkā noskaidrot sabiedrības attieksmi pret azartspēļu organizēšanu novadā.

Pateicamies par piedalīšanos aptaujā un novada veidošanā!

Lūdzam aptauju aizpildīt ŠEIT: APTAUJA.  Nospiežot uz saites, Jums atvērsies aptaujas anketas apraksts. Lai piedalītos aptaujā, jāautorizējas, jāspiež poga “Pievienoties grupai”. Aizpildot aptauju, atbilde uz katru anketas sadaļu jāapstiprina, nospiežot pogu “balsot”!

Tāpat Jūs varat piedalīties aptaujā, izgriežot un aizpildot aptaujas anketu no izdevuma “Ādažu Vēstis”. Carnikavas pagasta iedzīvotāji aizpildītu anketas kuponu var iemest pastkastītē pie Carnikavas administrācijas ēkas, Stacijas ielā 5, Carnikavā, bet Ādažu pagasta iedzīvotāji – Gaujas ielā 33A, Ādažos, domes pastkastītē pie Kultūras centra ieejas.