Sabiedrības līdzdalība

Aicinām iedzīvotājus līdz 12. decembrim paust viedokli par publicēto saistošo noteikumu projektu “Grozījumi Ādažu novada pašvaldības 2021. gada 27. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 25/2021 “Par pašvaldības pabalstiem aizbildņiem un audžuģimenēm”, ar kuriem paredzēts noteikt vienādu pabalstus visiem  aizbildņiem par bērna uzturēšanu un vienādu pabalsta apmēru visiem audžuģimenē esošiem bērniem, tādējādi vienādojot bez vecāku gādības palikušu bērnu naudas līdzekļus uzturam.

Pabalsts audžuģimenei bērna uzturam ir noteikts 400 eiro apmērā mēnesī un pabalsts aizbildnim par bērna uzturēšanu ir paredzēts 200 eiro mēnesī.

Ar pilnu noteikumu projekta redakciju aicinām iepazīties mājaslapā. Ieteikumus par noteikumu projektu lūdzam iesūtīt līdz 12. decembrim e-pastā dome@adazi.lv