Tips
Lokālplānojumi
Gads
2022

Ādažu novada dome 2022. gada 23.novembrī ir pieņēmusi lēmumu Nr. 563 “Par atļauju izstrādāt lokālplānojumu nekustamajam īpašumam Rīgas gatvē 55, Ādažos”. Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir pamatot Ādažu novada pašvaldības teritorijas plānojuma grozījumus nekustamā īpašuma Rīgas gatvē 55, Ādažos, Ādažu novadā (kadastra Nr. 8044 007 00178) teritorijai, nodrošinot priekšnoteikumus teritorijas ilgtspējīgai un tehniski – ekonomiski pamatotai izmantošanai. Saskaņā ar Ādažu novada teritorijas plānojumu īpašums atrodas Publiskās apbūves (P) un TIN7 teritorijā jeb Baltezera rietumu apvedceļa būvniecībai un valsts galvenā autoceļa A1 Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) attīstībai rezervētā teritorijā, kur jaunas apbūves pamatošanai nepieciešams izvērtēt SIA “Projekts 3” 2019. gadā sagatavoto koncepciju “Autoceļu A1 attīstības un nepieciešamo uzlabojumu veikšanas izpēte Ādažu un Carnikavas apbūves teritorijā“ un sagatavot ar Ādažu novada pašvaldību un VAS “Latvijas valsts ceļi” saskaņotus transporta organizācijas risinājumus lokālplānojuma teritorijai un funkcionālās izpētes zonai.

Par lokālplānojuma izstrādes vadītāju noteikts Ādažu novada vecākais teritorijas plānotājs Silvis Grīnbergs.

! Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus minētā lokālplānojuma izstrādei lūdzam iesniegt pasta kastē pie Ādažu novada domes, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā jebkurā laikā vai sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi: Teritorijasplanosanasnodala@adazi.lv.