Tips
Detālplānojumi
Gads
2016

2016. gada 31. maijā Ādažu novada dome pieņēma lēmumu Nr.105 “Par Kadagas ciema centrālās daļas detālplānojuma projekta nodošanu publiskajai apspriešanai”.
Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 2016. gada 17. jūnija līdz 2016. gada 15. jūlijam.
Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2016. gada 4. jūlijā plkst. 17:00. Ādažu novada Būvvaldes telpās, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā.
Ar detālplānojuma projektu var iepazīties Ādažu novada Būvvaldē Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, katru darba dienu, Būvvaldes darba laikā. Elektroniskajā vidē ar lokālplānojuma projektu var iepazīties Ādažu novada pašvaldības interneta vietnē www.adazi.lv.
Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus par izstrādāto detālplānojuma projektu, lūdzam iesniegt Ādažu novada domē, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, katru darba dienu, domes darba laikā, vai sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi silvis.grinbergs@adazi.lv. Priekšlikumus iespējams iesūtīt līdz 2016. gada 15. jūlijam.