Tips
Detālplānojumi
Gads
2014

Ādažu novada dome  2014.gada 23.decembrī ir pieņēmusi lēmumu Nr.269 „Par Ādažu novada Ādažu ciema nekustamo īpašumu „Nūrnieki” un „Ziedoņi” detālplānojuma projekta nodošanu publiskajai apspriešanai”. Detālplānojuma projekts ir izstrādāts ar nolūku pamatot zemesgabalu sadalīšanu un savrupmāju apbūves iespējas mežaparka apbūves zonā.
Ar detālplānojuma redakciju var iepazīties Ādažu novada domes mājaslapā www.adazi.lv, kā arī Ādažu novada būvvaldē, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, apmeklētāju pieņemšanas laikā.
Detālplānojuma projekta publiskās apspriešanas termiņš ir pagarināts līdz 2015.gada 27.februārim. Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus par detālplānojuma projektu var iesniegt Ādažu novada būvvaldē, vai sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi silvis.grinbergs@adazi.lv līdz 2015.gada 27.februārim.