Datums 21. februāris, 2024
Laiks9.00
Vieta Stacijas iela 5, Carnikavas pagasts
Ādažu novada pašvaldība - pelēks logo

Trešdien, 21. februārī, plkst. 9.00 notiks Ādažu novada pašvaldības Finanšu komitejas sēde. Sēde notiks Carnikavā, Stacijas ielā 5, sēžu zālē. Komitejas sēžu tiešraidēm ir iespējams sekot līdzi pašvaldības Youtube kanālā.

Darba kārtība:

1. Par Finanšu komitejas šā gada 21.februāra sēdes darba kārtības apstipirnāšanu (ziņo Karīna Miķelsone)
  2. Ziņojums par Arboristu čempionāta organizēšanu (ziņo Dace Birnbauma, Lauris Bernāns)
  3. Ziņojums par izglītības infrastruktūras projektu attīstību Podniekos (ziņo Inga Pērkone)
  4. Par publiskās privātās partnerības projekta "Jaunas izglītības iestādes izveide 1.-9. klasei" īstenošanu (ziņo Inga Pērkone)
  5. Par nolikuma "Grozījums Ādažu novada pašvaldības 25.01.2024. nolikumā Nr. 2 "Konkursa "Sabiedrība ar dvēseli 2024" nolikums" projektu (ziņo Ilze Vanka-Krilovska)
  6. Par saistošo noteikumu "Par pašvaldības pabalstiem iedzīvotājiem bez materiālā stāvokļa izvērtēšanas" projektu (ziņo Ieva Roze)
  7. Par saistošo noteikumu "Grozījumi Ādažu novada pašvaldības 2022. gada 25. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 34/2022 " Par pašvaldības nodevu par reklāmas izvietošanu Ādažu novadā"" projektu (ziņo Ilona Gotharde)
  8. Par saistošo noteikumu "Grozījumi Ādažu novada pašvaldības 2023. gada 14. jūnija saistošajos noteikumos  Nr. 18/2023 " Ādažu novada pašvaldības nolikums"" projektu (ziņo Ilona Gotharde)
  9. Par nolikuma "Grozījumi Ādažu novada pašvaldības  28.09.2022. nolikumā Nr. 35 “Informatīvā izdevuma “Ādažu Vēstis” nolikums”" projektu (ziņo Monika Griezne)
  10. Par 1. klasēm 2024./2025. mācību gadā pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs (ziņo Ligita Anspoka)
  11. Par dalību JSPA projektu konkursā "Atbalsts jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī" (ziņo Ieva Pelcmane)