Mēnešalga:
1270 EUR
Izglītība / Zinātne
Atrašanās vieta:
Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu nov.

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Ādažu novada pašvaldība

(reģ.nr. 90000048472)​

Ādažu novada Mākslu skola

​aicina darbā

KOKLES SPĒLES PEDAGOGU​

Galveno pienākumu apraksts:
•    nodrošināt izglītības programmu un mācību priekšmetu programmu īstenošanu;
•    piedalīties izglītības iestādes pārbaudījumu organizēšanā un vērtēšanā;
•    nodrošināt izglītojamo dalību konkursos, festivālos un citos līdzīgos pasākumos.

Prasības:
•    atbilstoša profesionālā un pedagoģiskā izglītība;
•    valsts valodas prasmes augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
•    augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme darbā ar informācijas tehnoloģijām;
•    labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā, plānot un organizēt savu darbu.

Mēs piedāvājam:
•    darba slodzi pēc vienošanās;
•    mēnešalga atbilstoši MK Pedagogu darba samaksas noteikumiem (1270,00 EUR bruto par pilnu slodzi mēnesī), profesijas kods 232002 S30.
•    sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu vai speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu, kontaktlēcu) iegādi, pēc pārbaudes laika.
•    profesionālās kompetences pilnveides iespējas.

Iesniedzamie dokumenti:
CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt elektroniski pa e-pastu: adazunovada@maksluskola.lv līdz 2024. gada 12. augustam. Tel. informācijai +37126892523. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju, kuras laikā būs iespējams pārliecināties par darba jautājumu pārzināšanu un pieredzi.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ādažu novada pašvaldība, kontaktinformācija Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164. tālr. 25151340, 25151341 elektroniskā pasta adrese: dome@adazi.lv
Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs variet iegūt tīmekļvietnes www.adazunovads.lv sadaļā https://www.adazunovads.lv/lv/privatuma-politika

Pretendentiem jāpiesakās līdz